Mistrzostwa Łańcuta w Piłce Nożnej

W dniu 27.09.2023 roku na boisku „Orlik” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta. W zawodach udział wzięło 6 zespołów: ZS Nr 1 w Łańcucie, ZS Nr 2 w Łańcucie, ZS Nr 3 w Łańcucie, ZST w Łańcucie, I LO w Łańcucie oraz Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łańcucie. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja ZST. Na drugim stopniu podium uplasowała się reprezentacja ZS NR 1( LO 2), zaś trzecie ZS Nr 2 (Śruby)

Wyniki spotkań:

ZST- 1 LO 3-0
ZST- ZS NR 3 4-0
ZST-MOW 2-0
ZST- ZS NR 1 2-2
ZST-ZS NR 2 4-1

Najlepszym bramkarzem został Jakub Modłkowski (ZST), a koronę króla strzelców zdobył Eryk Blajer (ZST), który zapisał na swoim koncie siedem trafień. MVP całego turnieju wybrano Michała Stopyrę(ZS NR 1).

Naszą Szkołę reprezentowali: Jakub Modłkowski, Adam Mierzwa, Eryk Blajer, Michał Markowicz, Kamil Prucnal, Szymon Szpytma, Maksymilian Bróżbar, Radosław Szlęk. Opiekunem był Marek Mączka.