Rok 2019-2020
37-100 Łańcut, ul. Armii Krajowej 51A, tel.17 225 2286, fax.17 225 6893
e-mail: szkola@zstlancut.pl
  • Zarejestruj

Rok 2019-2020

Dzień Nauczyciela na wesoło...

   11 października br. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jak co roku, tak i teraz nie zapomnieliśmy o tym święcie, ważnym dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły  i samych uczniów . 14 października to ważna historyczna rocznica – w 1773 roku powstało przecież pierwsze na świecie ministerstwo oświaty – polska Komisji Edukacji Narodowej. Brzmi to bardzo poważnie, jednak zaprezentowana część artystyczna, pokazała życie szkoły z uczniowskiej perspektywy.

Czytaj więcej...

Kino i kręgielnia!

     Dnia 08.10.2019 roku uczniowie klasy 2c i 3a wraz z opiekunami panią Anną Wyczarską, Joanną Dudek oraz panią wicedyrektor Anną Plizgą pojechali na wycieczkę do kina i kręgielni. Wyjazd ten miał charakter nie tylko rozrywkowy. Film, który oglądnęła młodzież nosił tytuł „Piłsudski”. Już samo to nazwisko, tak bardzo znane i szanowane, mówi o czym była ekranizacja. Historia Józefa Piłsudskiego ukazana została w sposób mocny i dobitny.

Czytaj więcej...

Sztafetowe biegi przełajowe

    W dniu 8 października 2019 roku odbyły się sztafetowe biegi przełajowe szkół średnich powiatu łańcuckiego. Kolejny raz nasza drużyna zdobyła I miejsce uzyskując awans do Finałów Rejonowych. Skład drużyny: Zubek Krystian 4a, Krok Wojciech 3a, Płocica Damian 2c, Lenar Grzegorz, Bembenik Mateusz 2a, Malach Mateusz 2bTPS, Krok Paweł 1a, Musur Marek 1b, Wojtyna Jakub 1a, Szal Kacper 1a BR, opiekunem był Marek Mączka.

Czytaj więcej...

Wizyta w „Witolda Park” w Rzeszowie

     Jedno z najbardziej interesujących osiedli mieszkaniowych, realizowanych w Rzeszowie, to osiedle „ Witolda Park”, przy ul. Paderewskiego. Stanowi ono przykład zastosowania nowych rozwiązań funkcjonalno - przestrzennych oraz nowych technologii w budownictwie mieszkaniowym. Uczniowie naszej Szkoły, z klasy 2a Technikum Budownictwa, 04.10.2019r. odwiedzili kompleks, który jest w trakcie budowy. Zostali tam wprowadzeni przez Kadrę Kierowniczą budowy, w tajniki założeń do Planu Zagospodarowania Budowy, jej organizacji oraz etapów realizacji.

Czytaj więcej...

Nagrody Starosty Łańcuckiego

    W sobotę 28 września podczas uroczystej gali w Powiatowej Hali Sportowej im. Józefa Witka w Łańcucie nagrodzono nauczycieli z palcówek oświatowych z powiatu łańcuckiego, wyróżniających się w pracy na rzecz dzieci, młodzieży i całej społeczności lokalnej. Wśród nagrodzonych są nauczyciele naszej szkoły mgr Kamila Konieczny i mgr inż. Lesław Kiełb. Uhonorowano również Nagrodą Starosty Łańcuckiego Statuetką Św. Michała Archanioła Pana Tadeusza Gwizdaka z Dąbrówek,

Czytaj więcej...

Integracja w jesiennej scenerii

    Dnia 26 września odbył się kolejny wyjazd integracyjny do Julina, w którym wzięły udział klasy 1A TBTPS, 1BTPS i 1ABR. Ciepłe, choć trochę pochmurne czwartkowe przedpołudnie uczniowie wraz z wychowawcami i opiekunami spędzili integrując się przy ognisku w pięknej scenerii leśnej. Przy wspólnym pieczeniu kiełbasek poznali się bliżej. Wiedzą już kto, co lubi, czym się pasjonuje, skąd pochodzi i dokąd zmierza. Było miło i pysznie.

Czytaj więcej...

Wyjazd integracyjny do Julina

     W tradycji naszej szkoły zapisało się, że w początkowych tygodniach września dla uczniów klas pierwszych technikum i szkoły branżowej organizowany jest wyjazd integracyjny, który daje wychowawcom możliwość lepszego poznania swoich podopiecznych, a także pozwala młodzieży poznać kolegów, z którymi spędzą najbliższe lata.Tak było również tego roku i dnia 23 września klasy 1c TAK/TB , 1d TPS oraz 1b BR, zamiast zasiąść w szkolnych ławkach, wykorzystały ciepły, słoneczny dzień i udały się do pobliskiego Julina.

Czytaj więcej...

Koło fotograficzne

Egzaminy zewnętrzne

Informacje o ochronie danych osobowych

Luks "ZIELONI"

Łańcut w liczbach

Instytucje wspierające młodzież ZST

Kalendarz

Październik 2019
N P W Ś C Pt S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzin 1065649

Goście na stronie

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

Mistrzostwa świata w wyciskaniu sztangi leżąc w Rodby-Dania 2016 - relacja na żywo

Mistrzostwa świata w wyciskaniu sztangi leżąc w Sundsvall-Szwecja 2015 - relacja na żywo

 

Szkoła w mediach