canadian online pharmacy
Wycieczka do Zakopanego

Dołącz do nas...

 • 001.jpg
 • 002.jpg
 • 2.jpg
 • 004.jpg
 • 005.jpg
 • 8.jpg
 • 10.jpg
 • 12.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • DSCN2415.JPG
 • P1050076.jpg
 • P1050079.JPG
 • P1050081.jpg
 • P1050083.JPG
 • P1050087.JPG
 • P1050224.jpg
 • SL372752.JPG
 • SL372757.JPG
 • SL372767.JPG
pajacyk
adres

Imieniny

Dzisiaj jest
Niedziela
25 stycznia 2015
Imieniny obchodzą
Miłosz, Miłowan, Miłowit, Paweł, Tatiana, Tacjanna
Do końca roku zostało
341 dni

ministersto_link
komisja_link

LUKS "ZIELONI"

               Sponsor

 

 


  Strona klubu


  Osiągnięcia


 

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Licznik odwiedzin


Liczba odwiedzin: 716 190
30
Maj
2012
Wycieczka do Zakopanego Drukuj

    W dniach 28-30 maja 2012 roku odbyła się wycieczka do Zakopanego, w której uczestniczyli uczniowie klas II i III technikum geodezyjnego. Podróż rozpoczęła się od obejrzenia słynnej zapory w Niedzicy na rzece Dunajec oraz zwiedzania pobliskiego zamku. Po przybyciu do Zakopanego wyruszyliśmy kolejką naziemną na Gubałówkę, skąd po obejrzeniu malowniczych widoków, pieszo udaliśmy się na Butorowy Wierch.     
   Na dół zjechaliśmy kolejką linową i odbyliśmy długi spacer po Krupówkach. Po dniu pełnym wrażeń dotarliśmy do miejsca naszego noclegu, w jednej z dzielnic Zakopanego – Olczy. Drugiego dnia po śniadaniu wyruszyliśmy na całodniową wyprawę w góry razem z naszym przewodnikiem, Panem Szymonem Michlowiczem .

   Po drodze mogliśmy obejrzeć przepiękne Wodogrzmoty Mickiewicza oraz największy w Polsce Wodospad Siklawa. Pomimo wielu przeciwności, w szczególności pogodowych, po czterogodzinnej wędrówce dotarliśmy do Doliny Pięciu Stawów, skąd po krótkim odpoczynku udaliśmy się w drogę powrotną. W trzecim dniu wybraliśmy się na zwiedzanie Doliny Kościeliskiej. Tam też mieliśmy okazję obejrzeć i przejść przez Jaskinię Mroźną . Na koniec naszej podróży obejrzeliśmy z bliska słynna Wielką Krokiew. Około godziny 16 wyruszyliśmy w drogę powrotną do Łańcuta.
   Opiekę w czasie wycieczki sprawowali Pani Julia Smyrska, Pani Anna Plizga, Pan Wacław Magoń oraz Pan Lesław Kiełb .

Monika Rusinek

A tak na temat wycieczki wypowiadali się sami uczniowie :

„ To była najlepsza wycieczka na jakiej byłem. Zobaczyłem wspaniałe zakątki polskich gór i spędziłem wspaniałe chwile z kolegami i koleżankami ,a także z surową kadrą nauczycieli J Zachęcam wszystkich do takich właśnie wspólnych wyjazdów.”

                                                                                                                                                                              Paweł

„Wycieczkę uważam za bardzo udaną. Mogliśmy podziwiać wiele wspaniałych krajobrazów i miejsc. Mieliśmy również okazję do polepszenia swoich stosunków z rówieśnikami jak i poznania nowych, nieznanych nam dotąd ludzi. Myślę, że każdy z uczestników jest bardzo zadowolony i wrócił z uśmiechem na twarzy.”

                                                                                                                                                                  Dominik

Wycieczka była naprawdę super. Trasa co prawda była długa, ale bardzo ciekawa i wesoła. Mogliśmy zwiedzić wiele interesujących miejsc, w których nigdy wcześniej nie byliśmy.”

                                                                                                                                                                            Monika

„Najbardziej w pamięci utkwił mi przepiękny widok Doliny Pięciu Stawów, a także przejście przez Jaskinię Mroźną. Było świetnie.”

Kamila