Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzin: 651 757
Sport
Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi

W dniach 25-26 października 2014 r. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie dzielnica Władysławowa odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorek i Seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc - techniką klasyczną. Przy starcie w technice klasycznej zabronione jest stosowanie sprzętu wspomagającego (specjalnych koszul do wyciskania). W zawodach wystartowało 187 zawodników i zawodniczek z czołowych klubów polskich.

Więcej…

Powiatowe finały w szachach

20 października 2014 roku
 w naszej szkole odbyły się Finały Powiatowe w szachach drużynowo. Nasz zespół w składzie Weremiński Kamil, Nawojski Łukasz, Kądziołka Kamil zajęli trzecie miejsce. Opiekunem był Janusz Gwóźdź.

Więcej…

Sztafetowe Biegi Przełajowe

8 października na stadionie STAL Łańcut odbył się Finał Powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięło 8 szkół naszego powiatu, w kategorii dziewcząt zajęliśmy 3 miejsce, natomiast wśród chłopców 2 miejsce.

Więcej…

Nadwiślański Turniej "Bartosz 2014"

Już po raz trzynasty w dniu 27 września 2014 roku w Tarnobrzegu został rozegrany XIII Nadwiślański Turniej Integracyjny w Wyciskaniu Sztangi Leżąc techniką klasyczną „Bartosz 2014” z udziałem czołowych klubów z Polski i zawodników Reprezentacji Narodowej Litwy. Zawody rozegrano w   Hali Widowiskowo Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wisła”.

Więcej…

Jesteśmy mistrzami Powiatu!

26 września na Stadionie Miejskim w Łańcucie odbył się Finał Powiatowy w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Po raz kolejny udowodniliśmy naszą dominację zwyciężając zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Nasi mistrzowie to Mariola Dubiel i Piotr Balwejder, po za nimi reprezentowali nas:

Więcej…

Mistrzostwa Polski – Kielce 2014

W dniach 20-21.06.2014 roku w Kielcach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 16 i 18 w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Trójboju Siłowym Klasycznym. W zawodach naszą szkołę reprezentował Paweł Porębny, który w klasyfikacji końcowej zdobył srebrny medal w kategorii wagowej do 59 kg w grupie wiekowej do lat 18. Koledze szkolnemu serdecznie gratulujemy sukcesu.

Więcej…

Turniej w piłce nożnej szkół średnich

6 czerwca 2014 roku na obiektach „Orlik" odbył się turniej finałowy w piłce nożnej szkół średnich powiatu łańcuckiego. Nasza drużyna uplasowała się na drugim miejscu tracąc pierwszą pozycję zaledwie jednym punktem.

Więcej…

Brązowy medal Mistrzostw Świata!

W dniach 20-24 maja 2014 roku w kompleksie sportowo rekreacyjnym Lalandia Center w Rodby – Dania odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 18, 23 i Seniorów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W mistrzostwach uczestniczyło 32 reprezentacje narodowe. Warto przypomnieć, że w Mistrzostwach Polski - Eliminacjach do Mistrzostw Świata, które w tym roku rozegrane zostały w marcu w Tarnobrzegu, zawodnicy