Rok szkolny 2011/2012
Klasa 4a
wychowawca - mgr inż. Ewa Markowska
Klasa IV a Technikum /zawód - technik architektury krajobrazu/ |
1. Bała Irena |
2. Bała Magdalena |
3. Bartnik Monika |
4. Basak Joanna |
5. Benedyk Dominika |
6. Hawro Magdalena |
7. Jurek Anna |
8. Kądziołka Wioletta |
9. Kot Anita |
10. Kwolek Ewa |
11. Mędrek Karolina |
12. Nawrót Łukasz |
13. Rachwał Magdalena |
14. Sacała Wawrzyniec |
15. Sroczyk Monika |
16. Sroczyk Piotr |
17. Świątek Jolanta |
18. Welc Sylwia |
19. Wilczek Wioletta |
20. Witek Jolanta |
Klasa 4b
Wychowawca - mgr Joanna Dudek
Klasa IV b Technikum /zawód – technik pojazdów samochodowych/ |
1. Babiarz Arkadiusz |
2. Balawejder Michał |
3. Bardian Dawid |
4. Bielecki Łukasz |
5. Bieniasz Piotr |
6. Broczek Damian |
7. Cholewa Kamil |
8. Dec Mirosław |
9. Dudek Tomasz |
10. Frączek Łukasz |
11. Frączek Przemysław |
12. Hołub Mariusz |
13. Łukasik Michał |
14. Łukasik Rafał |
15. Małecki Krystian |
16. Mierzwa Dariusz |
17. Mierzwa Rafał |
18. Nycz Łukasz |
19. Pindara Dominik |
20. Podolec Piotr |
21. Ruszel Michał |
22. Surmacz Tomasz |
23. Szubart Paweł |
24. Szul Artur |
25. Ślimak Dominik |
26. Tarała Kamil 27. Wilczek Grzegorz |
Klasa 4c
Wychowawca - mgr inż. Andrzej Kowal
Klasa IV c Technikum /zawód – technik mechanizacji rolnictwa/ |
1. Bucior Kamil |
2. Dorocicz daniel |
3. Hryń Łukasz |
4. Kielar Piotr |
5. Krawiec Maciej |
6. Mołyń Bartłomiej |
7. Naróg Paweł |
8. Pieczek Paweł |
9. Seremet Krzysztof |
10. Zabłotni Łukasz |
11. Zubek Jacek |
/zawód - technik pojazdów samochodowych/ |
12. Babiarz Daniel |
13. Bieńkowski Marcin |
14. Bytnar Rafał |
15. Cwynar Piotr |
16. Dołęga Piotr |
17. Hawro Piotr |
18. Inglot Daniel |
19. Kuźniar Marek |
20. Nawój Damian |
21. Olech Michał |
22. Piątek Rafał |
23. Szylar Grzegorz |
Klasa 3 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: mgr inż. Tomasz Dudek
/zawód: mechanik pojazdów samochodowych/ 1. Bartman Grzegorz 2. Bawor Kamil 3. Bester Witold 4. Gaweł Damian 5. Hawro Krzysztof 6. Kielar Krzysztof 7. Kiszka Mateusz 8. Kuźniar Bartosz 9. Rudnicki Damian 10. Stopyra Mateusz 11. Szpytma Damian 12. Świderski Krzysztof 13. Urban Grzegorz 14. Wenc Kamil 15. Zakielarz Seweryn 16. Kojder Krzysztof 17. Domka Dominik 18. Mączka Piotr |