Zjazdy absolwentów

Spotkanie absolwentów - rocznik 1976

   W dniu 4 czerwca 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie absolwentów Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie /rocznik 1976, klas V „a” i V „b’”/ w rocznicę 40-lecia ukończenia szkoły. W spotkaniu z pośród zaproszonych gości wzięli udział; wychowawca klasy – mgr inż. Stefan Ruta, nauczyciel języka polskiego – mgr Krzysztof Szczepaniak, nauczyciel historii oraz wychowawca w internacie - dr Egeniusz Szal oraz obecny dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie – mgr inż. Marek Miezin.
   Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 13.00 w pracowni języka polskiego znajdującej się budynku głównym szkoły. Spotkanie rozpoczęło tradycyjne powitanie gości i uczestników zjazdu przez Pana Ryszarda Bachnackiego – organizatora spotkania. Przybyłym gościom uczestnicy spotkania wręczyli wiązanki kwiatów.
   Następnie dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin przedstawił zebranym obecną sytuację szkoły - jej osiągnięcia i problemy, przypominał zawody w jakich kształci szkoła oraz zmiany organizacyjne jakie na przestrzeni ostatnich lat miały miejsce. Po wystąpieniu dyrektora szkoły Pan Ryszard Bachnacki odczytywał kolejne nazwiska z listy absolwentów, a zebrani w kilu słowach informowali zebranych o istotnych wydarzeniach rodzinnych i zawodowych jakie miały miejsce od ostatniego spotkania. W wypowiedział zebrani dużo czasu poświęcali pobytowi w szkole, z wielkim sentymentem wspominali lata spędzone w szkole oraz podkreślali wielkie zaangażowanie uczących ich nauczyciele w przekazaniu zarówno wiedzy ogólnej, jak i zawodowej. Podkreślali również fakt, że mimo, że ukończyli szkołę rolniczą to zasób wiedzy i umiejętności jaki wynieśli ze szkoły umożliwił im podejmować pracę zawodową w wielu różnych profesjach nie związanych z rolnictwem.
   Część towarzyska spotkania odbyła się w budynkach byłego Instytutu Sadownictwa w Albigowej.

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

maj 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 309 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach