Kolejny sukces reprezentacji Łańcuta w Mistrzostwach Polski

W dniu 18 maja 2013 roku w Kielcach rozegrano Finał Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym i Wyciskaniu Sztangi Leżąc Techniką Klasyczną do lat 16 i 18. Łańcut i Podkarpacie tradycyjnie reprezentowali  z powodzeniem zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,ZIELONI” Łańcut, którzy w mistrzostwach wywalczyli  cztery medale.

Oto osiągnięte wyniki:

1.  Marta Sroczyk – zdobyła złoty medal w grupie wiekowej do lat 18 w kategorii wagowej do 52kg. W trakcie swoich występów trzykrotnie poprawiła Rekord Polski w sumie o 9 kg. Zwyciężyła również w klasyfikacji OPEN (mistrz wszech wag). Jest uczennicą Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie.

2. Maciej Mach – zdobył złoty medal w grupie wiekowej do lat 16 w kategorii wagowej do 66kg. wynikiem 97.5 kg . Osiągniętym wynikiem w klasyfikacji OPEN wywalczył III miejsce. Jest uczniem Gimnazjum Nr I w Łańcucie.

3. Andrzej Kołodziej – zdobył srebrny medal grupie wiekowej do lat 18 w kategorii wagowej do 66kg. wynikiem 107.5 kg. Jest uczniem Zespołu Nr 2 w Łańcucie.

4. Hubert Kłak - zdobył brązowy medal w grupie wiekowej do lat 18 w kategorii wagowej do 66kg wynikiem 105 kg. Jest uczniem I LO w Łańcucie.

5. Wojciech Puchalik -  zdobył VI miejsce w grupie wiekowej do lat 18 w kategorii wagowej do 74 kg wynikiem 115 kg. Jest uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie.

Zawodników do startu przygotował trener Adam Bielecki.