Rok 2015/2016
37-100 Łańcut, ul. Armii Krajowej 51A, tel.17 225 2286, fax.17 225 6893
e-mail: szkola@zstlancut.pl
  • Zarejestruj

Zakończenie nauki klas IV

    Dnia 29 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 klas czwartych Technikum. Uczestniczyli w nim przyszli absolwenci klas czwartych, dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele. Uroczystość rozpoczął Dyrektor Szkoły mgr inż. Marek Miezin, który pogratulował wszystkim absolwentom ukończenia szkoły oraz podzielił się uwagami na temat wyników w nauce, oraz egzaminów zawodowych.

   Przypomniał także o oczekiwaniach i wynikających z tego obowiązkach młodego pokolenia wobec społeczeństwa, oraz konieczności dalszego rozwoju zawodowego i osobistego w różnych formach. Życząc wszystkim spełnienia osobistych marzeń związanych zarówno z rozwojem zawodowym jak i z życiem osobistym, zachęcał absolwentów by pamiętali o szkole, nauczycielach, koleżankach i kolegach. Dyrektor podziękował również wychowawcom klas, oraz wszystkim nauczycielom za pracę wychowawczą i dydaktyczną, oraz wysiłek i trud włożony w ciągu czterech lat nauki. Na koniec części oficjalnej, absolwenci przekazali sztandar szkoły swoim młodszym kolegom.

   W trakcie dalszej części uroczystości odbyło się wręczenie nagród książkowych, dyplomów, wyróżnień i świadectw ukończenia szkoły absolwentom z rąk Dyrektora Szkoły oraz wychowawców klas. Szczególne emocje wzbudziło wręczenie dyplomów pamiątkowych i albumów uczniom zaangażowanym w pracę Koła Teatralnego prowadzonego przez panie : mgr Kamilę Konieczny, oraz mgr Barbarę Kuźniar. Cała uroczystość została uświetniona występami wokalnymi Karoliny Morawskiej, Macieja Kubki, Kamila Kondziołki, oraz Tomasza Przybyło.

   Głos zabrali również absolwenci, którzy w w imieniu klas czwartych podziękowali Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom , oraz wszystkim pracownikom szkoły za trud i wysiłek włożony w trakcie czteroletniej pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wyrazem tego podziękowania były kwiaty wręczone Dyrekcji i nauczycielom przez absolwentów.

   Na koniec uroczystości absolwenci zostali poproszeni o pozowanie do pamiątkowych zdjęć w swoich klasach, a następnie udali się na wspólny obiad do bursy szkolnej.

   Uczniowie wyróżnieni przez wychowawcę i Dyrektora Szkoły:

- klasa IVa: Kamil Kondziołka, Maciej Kubka, Karolina Morawska, Bartłomiej Olejarka, Kamil Rejman, Adrian Nykiel, Krzysztof Dudzic, Mariola Dubiel, Tomasz Przybyło, Damian Tarała, Adam Antosz
Wychowawca –Joanna Dudek
- klasa IVb: Krzysztof Uryniak, Piotr Bar, Mateusz Nosek
Wychowawca – Andrzej Kowal
- Klasa IVc: Dominik Dziedzic, Dawid Kania, Marcin Kudyba, Kamil Woś.
Wychowawca – Joanna Bar
Za pracę w szkolnym kole teatralnym upominki i dyplomy otrzymali: Karolina Morawska, Maciej Kubka, Kamil Kondziołka, Tomasz Bała, oraz Jakub Chmura.

Partnerzy szkoły

Koło fotograficzne

Egzaminy zewnętrzne

Informacje o ochronie danych osobowych

Luks "ZIELONI"

Łańcut w liczbach

Kalendarz

Lipiec 2020
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzin 1137465

Goście na stronie

Odwiedza nas 753 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach