Rok 2013/2014

Dofinansowanie zakupu podręczników

 

 

KOMINIKAT W SPRAWIE DOFINANSOWANIA ZAKUPU

PODRĘCZNIKÓW W RAMACH RZĄDOWEGO PROGRAMU POMOCY UCZNIOM W 2014 R. „WYPRAWKA SZKOLNA”

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

   

    27 czerwca 2013 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Na początku uroczystości dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin przedstawił dane statystyczne podsumowujące wyniki w nauce, frekwencji i zachowaniu jakie osiągnęli uczniowie i poszczególne klasy w mijającym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski – Kielce 2014

     

      W dniach 20-21.06.2014 roku w Kielcach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 16 i 18 w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Trójboju Siłowym Klasycznym. W zawodach naszą szkołę reprezentował Paweł Porębny, który w klasyfikacji końcowej zdobył srebrny medal w kategorii wagowej do 59 kg w grupie wiekowej do lat 18. Koledze szkolnemu serdecznie gratulujemy sukcesu.

Czytaj więcej...

Lekcja muzealna w Muzeum-Zamku w Łańcucie

 

    13 czerwca klasa 1 Technikum Architektury Krajobrazu udała się z wizytą do Muzeum-Zamku, dawnej rezydencji rodziny Lubomirskich i Potockich, niewątpliwej wizytówki Łańcuta. Celem wyjścia było zgłębienie historii kształtowania się założenia ogrodowego w Łańcucie i jednocześnie podsumowanie zdobytej wiedzy w zakresie zmian w sztuce ogrodowej na przestrzeni wieków.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy

   

 

    13 czerwca 2014 roku uczniowie naszej szkoły: Dominika Fryc, Julia Padiasek, Tomasz Gołojuch i Maciej Źrałka wraz z opiekunem panią Julią Smyrską uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Była to nagroda za udział w konkursie wiedzy o Sejmie. Jej głownym organizatorem był poseł Kazimierz Gołojuch. 

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 3 ZSZ

 

 

  13 czerwca 2014 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klasy trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości wzięli udział przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Bojda, dyrekcja szkoły, wychowawca klasy – mgr Jacek Trzyna,

Czytaj więcej...

XIII Rodzinny Piknik Integracyjny


    8 czerwca 2014 roku
na terenie boisk Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się zorganizowany przez Powiatowe Koło Związku Niewidomych w Łańcucie XIII Rodzinny Piknik Integracyjny. Współorganizatorami imprezy byli: Starosta Powiatu Łańcuckiego, Burmistrz Miasta Łańcuta, Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Czytaj więcej...

Turniej w piłce nożnej szkół średnich6 czerwca 2014 roku na obiektach „Orlik" odbył się turniej finałowy w piłce nożnej szkół średnich powiatu łańcuckiego. Nasza drużyna uplasowała się na drugim miejscu tracąc pierwszą pozycję zaledwie jednym punktem.

Czytaj więcej...

Wycieczka SK "Caritas" w Góry Świętokrzyskie


    Do Szkolnego Koła Caritas należy młodzież z różnych klas i wspólne wyjazdy i wycieczki są okazją do wzajemnego poznania się i miłego spędzenia czasu. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od ruin zamku w Chęcinach, a następnie udaliśmy się do jaskini Raj, która jest jedną z najpiękniejszych jaskiń krasowych w naszym kraju. Zachwyca różnorodnością kalcytowych form naciekowych. Wędrując na najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich

Czytaj więcej...

Brązowy medal Mistrzostw Świata!

   

    W dniach 20-24 maja 2014 roku w kompleksie sportowo rekreacyjnym Lalandia Center w Rodby – Dania odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 18, 23 i Seniorów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W mistrzostwach uczestniczyło 32 reprezentacje narodowe. Warto przypomnieć, że w Mistrzostwach Polski - Eliminacjach do Mistrzostw Świata, które w tym roku rozegrane zostały w marcu w Tarnobrzegu, zawodnicy

Czytaj więcej...

Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej


    19 maja 2014 roku
uczniowie klas drugich Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli Medycznej Szkoły Policealnej w Łańcucie na temat „Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej". W czasie zajęć uczniowie poznali zasady przeprowadzania resuscytacji krążeniowo – oddechowej, układania nieprzytomnego w pozycji bocznej bezpiecznej, opatrywania ran, złamań, skręceń, zwichnięć

Czytaj więcej...

VII Spartakiada Osób Niepełnosprawnych


    17 maja 2014 roku
członkowie Szkolnego Koła „Caritas" zaangażowani byli w akcji charytatywnej podczas VII Spartakiady Osób Niepełnosprawnych Powiatu Łańcuckiego, która odbyła się w hali MOSIR w Łańcucie. Pomoc polegała na oprowadzaniu uczestników po obiekcie, sędziowaniu i przeprowadzaniu różnych konkurencji oraz wydawaniu wody i posiłków.

Czytaj więcej...

Samarytanie z Markowej – historia rodziny Ulmów

         

   W dniu 8 maja 2014 roku w Bibliotece Pedagogicznej w Łańcucie odbył  się wykład historyka Oddziału IPN w Krakowie dr. Mateusza Szpytmy  pt. „Samarytanie z  Markowej – historia rodziny Ulmów”, która poświęciła swoje życie ratując Żydów”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich z I Liceum Ogólnokształcącego   w Łańcucie, Zespołu Szkół Nr 2 w Łańcucie oraz klasa Ic TG/TPS z naszej szkoły 

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Goście na stronie

Odwiedza nas 259 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach