Rok 2010/2011

Obóz naukowy w Poroninie

    W dniach 14-20 sierpnia 2011 roku dziesięciu uczniów z klasy 3b uczestniczyło w obozie naukowym w Poroninie w ramach projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji z przedmiotu matematyka. Od poniedziałku do piątku odbywały się zajęcia z matematyki, na których nauka łączona była z rozrywką. W wolnym czasie odbywały się rozgrywki w bilarda, tenisa stołowego, piłkę siatkową i koszykową. W końcowej klasyfikacji rywalizacji  sportowej zajęliśmy drugie miejsce /na 8 szkół/.

Czytaj więcej...

VII Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego

      W dniu 24 czerwca 2011 r. odbyła się VII Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego. Miała ona szczególne znaczenie dla społeczności szkolnej Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie ponieważ w porządku obrad znalazły się dwa punkty bezpośrednio dotyczące naszej szkoły. W punkcie 4 porządku obrad została podjęta uchwała w sprawie nadania imienia Technikum nr 3, wchodzącego w skład Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

    W dniu 22 czerwca br. odbył się uroczysty apel, podczas którego podsumowane zostały wyniki całorocznej pracy uczniów. Pan Dyrektor mgr inż. Marek Miezin przedstawił podsumowanie wyników w nauce, frekwencji oraz osiągnięcia w działalności pozaszkolnej uczniów. Najwyższe wyniki w nauce uzyskała uczennica klasy I c – technik geodeta Bar Patrycja uzyskując średnią - 5,19;

Czytaj więcej...

I miejsce w Konkursie Jednego Wiersza

  W dniu 16 czerwca 2011 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie odbyło się wręczenie nagród w Konkursie Jednego Wiersza (III Edycja) pt. "Nasz Łańcut wierszem opisany".

I miejsce w konkursie zajęła Magdalena Rachwał, uczennica klasy III a TAK.

Po rozdaniu nagród i dyplomów warsztat poprowadził dr Jan Wolski pracownik dydaktyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Sandomierza

   W dniu 14 czerwca 2011 roku odbyła się wycieczka szkolna nagradzająca trud uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, a także w szczególny sposób angażowali się w organizację życia szkoły. Plan wycieczki był bardzo rozbudowany - zwiedziliśmy Sandomierz, Ujazd i Kurozwęki. Spacer po Sandomierskiej Starówce rozpoczęliśmy przejściem przez Bramę Opatowską i zwiedzaniem Rynku.

Czytaj więcej...

Zakończenie nauki klasy III ZSZ

    10 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasie trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości wzięli udział absolwenci, grono pedagogiczne i przewodniczący Rady Rodziców - Pan Stanisław Małecki. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin gratulował absolwentom ukończenia szkoły i życzył powodzenia na egzaminie zawodowym. Podkreślał, że jego pomyślne zdanie, otwiera dla każdego z nich nowe możliwości.

Czytaj więcej...

X Rodzinny Piknik Integracyjny


    5 czerwca 2011 roku, na terenie boisk szkolnych odbył się X Rodzinny Piknik Integracyjny. Młodzież szkolnego koła Caritas, nie tylko włączyła się w organizację imprezy, ale także przygotowała stoisko, na którym można było zobaczyć zdjęcia dokumentujące ich całoroczną pracę w kole. Na scenie wystąpili starsi i młodsi utalentowani aktorzy, recytatorzy i tancerze.

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

październik 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Goście na stronie

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach