Rok 2011/2012

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

    29 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin dokonał podsumowania wyników nauczania, frekwencji i zachowania. Najlepsi uczniowie za osiągnięcia w nauce, wysoką frekwencję i wzorową postawę uczniowską zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi i dyplomami.

Czytaj więcej...

Ognisko w Albigowej - podsumowanie projektu z przedsiębiorczości.

    

    W dniu 27 czerwca 2012 roku odbyło się szkolne podsumowanie projektu „Krok w Przedsiębiorczość”. Miało ono formę ogniska zorganizowanego na terenie leśniczówki w Albigowej, gdzie mieszka jedna z uczestniczek zespołu uczniów uczestniczących w projekcie. W podsumowaniu uczestniczyli również: opiekun grupy : Andrzej Kowal, oraz wychowawca klasy Julia Smyrska.

Czytaj więcej...

Wycieczka w Bieszczady

  W dniach 20-21 czerwca 2012 roku odbyła się wycieczka Szkolnego Koła „Caritas” w Bieszczady. Zgodnie z programem 1-go dnia zwiedzaliśmy Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, gdzie zobaczyliśmy m.in. cenne zabytki architektury pogórzańskiej, łemkowskiej i bojkowskiej. Następnie udaliśmy się do Wołosatego, które jest najdalej wysuniętą na południe zamieszkaną miejscowością Polski.

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektu „Krok w przedsiębiorczość”

Dobiegł do końca projekt edukacyjny „Krok w przedsiębiorczość”, który rozpoczął się we wrześniu i polegał na stworzeniu i prowadzeniu wirtualnej firmy na specjalnej platformie edukacyjnej. Firma zajmowała się organizacją różnorakich imprez i prowadziła ją grupa uczniów z klasy IIC w składzie:

Czytaj więcej...

Zakończenie nauki uczniów klasy 3 ZSZ

     15 czerwca 2012 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasie trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości wzięli udział absolwenci, grono pedagogiczne i przewodniczący Rady Rodziców - Pan Stanisław Małecki. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin gratulował absolwentom ukończenia szkoły, życzył powodzenia na egzaminie zawodowym. Podkreślał, że jego pomyślne zdanie, otwiera dla każdego z nich nowe możliwości.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy

      Dnia 6 czerwca 2012 roku odbyła się wycieczka szkolna nagradzająca trud uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, a także w szczególny sposób angażowali się w organizację życia szkoły. Nad ranem wyruszyliśmy z Łańcuta w podróż do Warszawy. Po kilkugodzinnej jeździe autobusem przybyliśmy do stolicy. Pierwszym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień bez Tytoniu i Dzień Dziecka

     1 czerwca 2012 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu oraz Dnia Dziecka. 31 maja przypada Światowy Dzień bez Tytoniu, tematem tegorocznych obchodów były „działania marketingowe przemysłu tytoniowego”. W 2012 r. głównym założeniem Światowego Dnia bez Tytoniu było uwrażliwienie młodych ludzi, w szczególności młodych kobiet, na działania marketingowe przemysłu tytoniowego

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

październik 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Goście na stronie

Odwiedza nas 807 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach