Rok 2012/2013

Rodzinny Piknik Integracyjny

  9 czerwca 2013 r. na boiskach Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się XII Rodzinny Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych. Zgromadził on, jak co roku, wielu uczestników. Nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem pomagali organizatorom imprezy. Pracowali jako służba porządkowa dbająca o odpowiednie parkowanie samochodów, służyli pomocą osobom niepełnosprawnym, dbali, aby żadnemu  z uczestników nie zabrakło wody do picia.

  W namiotach rozstawionych wokół sceny znajdowały się kiermasze ręcznie robionych przedmiotów, wystawy prac plastycznych, loterie fantowe dla najmłodszych.

Grupa uczniów działających w szkolnym kole Caritas również przygotowała stoisko, na którym można było zobaczyć zdjęcia dokumentujące ich całoroczną pracę.
   Piękna słoneczna pogoda sprzyjała miłemu spędzaniu czasu, rodzinnym spacerom, a liczne atrakcje – zabawy, konkursy z nagrodami – urozmaicały wypoczynek najmłodszym uczestnikom.

   Na scenie prezentowali swe programy artystyczne  podopieczni instytucji zrzeszających osoby niepełnosprawne oraz artyści zespołów działających przy centrach kultury gmin powiatu łańcuckiego. W czasie pikniku aukcję na operację serduszka małego Michałka z Rakszawy poprowadził Przemysław Babiarz, znany dziennikarz sportowy. 

   Na zakończenie pełnego atrakcji dnia wystąpił zespół SOUL – grupa wokalna z Sanoka oraz Tomasz Kamiński – solista, autor wielu słynnych przebojów.

   Najbardziej zaangażowani w pracę podczas pikniku, uczniowie naszej szkoły to:

Patrycja Zielińska, Beata Górak, Katarzyna Szlachta, Karolina Morawska, Wioletta Mazur, Andżelika Bar, Karolina Krupa – kl. 1a T, Jakub Chmura – 1b T, Tomasz Konieczny, Adrian Bojda , Dominik Ostaszewski, Przemysław Grad – kl.  2a T, Dawid Ferenc kl. 2b T, Maciej Kurek, Damian Dec – kl. 3a T, Piotr Puziewicz – kl.3b T,Łukasz Szostak, Dominika Fryc, Jarosław Woś – kl.3c T.

   Opiekę nad uczniami sprawowali następujący nauczyciele: Anna Plizga, Kamila Konieczny, Julia Smyrska, Tomasz Dudek, Ryszard Doroz.

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

grudzień 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 308 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach